Hakkımızda

HIQ NUTRITION YOLCULUĞU

HIQ NUTRITION olarak yolculuğumuza 15 yıl önce başladık. Türkiye'de edindiğimiz bu tecrübeler ışığında Almanya'da formüle edilen ürünlerimiz Istanbul'da kurmuş olduğumuz GMP ve HCCP 
sertifikalarına sahip ileri teknoloji altyapılı üretim tesisimiz ile 2020 yılından itibaren T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından izinlendirilerek sizlerle buluşmaya başladı. Online olarak satışa sunduğumuz ürünlerimizde kullanmış olduğumuz Son Teknoloji ve Avrupa Standartlarının da ötesinde hammadde formulasyonumuz kalite anlayışımızın en önemli parçası olarak temelini sağlam bir şekilde atmıştır. 

HIQ NUTRITION’IN HEDEFİ

Ürünlerimizdeki kalite ve operasyonel kusursuzluk anlayışımız HIQ NUTRITION misyonu ve hedefleri doğrultusunda tüm Türkiye’de fark yaratarak büyümeye devam etmesine yol açmıştır. Bu mükemmellik anlayışı ile tüm müşterilerimizle spora ve sporcuya verdiğimiz değeri 72.000 kişilik aile ile birlikte sektörel tecrübemiz doğrultusunda uyarlayarak sizlere 25’den fazla ürün seçeneğimiz ile hali hazırda sunmaktayız. Yakın hedeflerimiz doğrultusunda daha önce Türkiye’de ve Dünya’da AR-GE çalışmaları bile yapılamayan ürünleri siz değerli TÜRK MİLLETİ ile buluşturmaktır. Yeni ürünlerimizin haberini almak için bizi takip etmeye devam edin.


BY SHREDDED BROTHERS